رویانیانبوشکان نیوز: مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید: «رونالدو را می‌آوریم که فتح‌الله‌زاده او را از نزدیک ببیند و صیدش کند و بیاوردش استقلال.»

به گزارش بوشکان نیوز به نقل از ستاره ها؛ محمد رویانیان در مورد مذاکره این باشگاه با رئال مادرید برای سفر به تهران می‌گوید: «ما آب می‌خوریم خبرنگاران می‌فهمند. ما یک نفر را پیدا کردیم که با باشگاه رئال مادرید مذاکره کرده. فعلا هم در حال مذاکره هستیم. ما شرایطمان را اعلام کرده‌ایم و آن‌ها هم قرار شده به صورت مکتوب شرایط خود را برای سفر به تهران با تمام ستاره‌هایشان اعلام کنند.»

او ادامه می‌دهد: «قرار شده کریس رونالدو را بیاوریم تهران و فتح‌الله‌زاده هم مامور مهار او می‌شود. رونالدو را می‌آوریم که فتح‌الله‌زاده او را از نزدیک ببیند و صیدش کند و بیاوردش استقلال.»

رویانیان در مورد دربی هم می‌گوید: «من یک بار دیگر نشستم فیلم دربی را دیدم و تازه فهمیدم که این مسابقه چقدر بی‌کیفیت بود. از هواداران عذرخواهی می‌کنم. ولی واقعا استقلالی‌ها راه نفوذ ما را بسته بودند و نتوانستیم کار خاصی انجام دهیم.»

او در مورد مسابقه پنالتی با فتح‌الله‌زاده هم می‌گوید: «من آمدم به فتح‌الله‌زاده گل بزنم، شوت زدم، چه شوت خوبی. فتح‌الله‌زاده خودش را کش آورد و هرچه کش آمد نتوانست توپ را بگیرد. آخرش هم نفهمیدم ما به حمید عباسی پول می‌دهیم که مدیر رسانه‌ای پرسپولیس باشد اما نمی‌دانم وسط دروازه چه کار می‌کند. توپ به پای او خورد و رفت بیرون. من هم او را زدم و گفتم یک بار هم که قرار بود گل بزنم، تو نگذاشتی.»

مدیرعامل پرسپولیس در مورد مصاحبه فتح‌الله‌زاده که گفته بود حاضر است با رویانیان تیغی گل کوچک بازی کند می‌گوید: «این چیزی که فتح‌الله‌زاده می‌گوید را من بلد نیستم. مگر گل کوچک را با تیغ بازی می‌کنند؟ من فوتبال تیغی بلد نیستم. البته فتح‌الله‌زاده راست می‌گوید. اگر با ما بازی کند دو تا گل جلو است چون داور را می‌چیند.»