ساز و موسیقیبوشکان نیوز: تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «صبح به‌خیر ایران» گفت: اینکه برای چند ثانیه سازهای یک گروه موسیقی در تلویزیون به نمایش درآمد، اشتباه من بود و هیچ ربطی به مسئولان صداوسیما ندارد.

به گزارش بوشکان نیوز «غلامرضا بختیاری» در گفت‌وگو با فارس گفت: ما در برنامه صبح به خیر ایران به مناسبت روز میلاد پیامبر(ص) از گروه موسیقی «آوای باران» دعوت کردیم تا برای اجرای موسیقی به برنامه «صبح ‌به خیر ایران» بیایند.
وی ادامه داد: در حین اجرای برنامه، اشتباهی از سوی ما سازندگان برنامه روی داد و به مدت ۱۰ ثانیه تصویری از گروه موسیقی به همراه سازهایشان نشان داده شد که بلافاصله با واکنش شبکه‌های خارجی و البته رسانه‌های همسو با آنها در داخل ایران همراه شد.
بختیاری تصریح کرد: تصویری که از ساز‌ها روی آنتن تلویزیون رفت، ربطی به تغییر و تحول در نگاه و یا عملکرد سازمان صداوسیما ندارد و فقط اشتباه سهوی بود که از سوی ما روی داد و البته من پای پیامد این اشتباه هم می‌ایستم.
وی ادامه داد: آنچه در این میان برای من خیلی جالب بود، این نکته بود که تعدادی از رسانه‌های داخلی کاملا همسو با رسانه‌های بیگانه عمل می‌کنند و در این مسیر حتی یک واو از خبر و مطلبشان را هم عوض نمی‌کنند. اگر واقعا برخی از این روزنامه‌‌ها و سایت‌های خبری به سوژه برای رسانه‌هایشان نیاز دارند تا بتوانند فروش کنند، به ما خبر بدهند تا برایشان سوژه فراهم کنیم.
شایان ذکر است نمایش ۱۰ ثانیه‌ای آلات و ادوات موسیقی- که به گفته تهیه‌کننده برنامه ناشی از اشتباه برنامه‌ریزان برنامه صبح به خیر ایران بود- با ذوق‌زدگی فراوان برخی رسانه‌های داخلی روبه‌رو شد به طوری که روزنامه شرق عکس اول و یک مقاله خود را به آن اختصاص داد! حال باید دید با این تکذیب هنوز هم این رسانه‌ها از «تغییر نگرش مسئولان سیما» سخن می‌گویند!؟