بوشکان نیوز: بوشکان با داشتن طبیعت های زیبا همه ساله یکی از نقاط پر تردد در ایام نوروز است که بیشترین گردشگران و مسافران نوروزی را در خود می بیند.

SAM_3828

 

مدت زمان زیادی را تا فرا رسیدن ایام نوروز در پیش نداریم و از مسئولین مربوطه انتظار می رود تلاش های خود را برای آماده سازی شهر جهت میزبانی از مسافران نوروزی سرعت ببخشند.

 

در این بین شهرداری نقش بسیار مهمی در آماده سازی شهر دارد تا با زیباسازی شهر و ایجاد امکانات میزبانی شایسته باشد.

اخیرا توسط شهرداری بوشکان جلسه ای با ادارات، شرکت ها، بانک و مدارس این شهر برگزار گردید که در این جلسه با تشکیل ستاد سفر، آمادگی خود را جهت میزبانی مناسب از مسافران نوروزی اعلام داشتند.

 IMG_0887

 

مردم شهر بوشکان نیز همچون گذشته می توانند با میزبانی مناسب، خاطره ای شیرین را در نزد مسافران به یادگار بگذارند و فرهنگ میهمان نوازی خود را به رخ بکشند.

 

با توجه به اینکه شهر بوشکان به لحاظ جغرافیایی در ورودی استان بوشهر قرار دارد هر ساله این شهر شاهد حضور گسترده مردم از نقاط مختلف کشور است که این میزان تردد، تلاش های ویژه مسئولین و مردم را برای میزبانی مناسب از مسافران نوروزی می طلبد.

 

بوشکان دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیاری در زمینه گردشگری است و باید زمینه لازم برای استفاده از این ظرفیت‌ها فراهم شود تا بتوان میزبانی مناسب برای مسافران و گردشگران بود.