بوشکان نیوز: مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات بخش بوشکان در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیتی را منتشر کرد. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله قاصم الجبارین

خبر شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی قلب ملت های مسلمان، ایران، عراق، لبنان، فلسطین، سوریه و یمن را داغدار و اندوهگین کرد و ملت شریف ایران را سه روز به فرموده نایب برحق امام زمان (عج) عزادار کرد اما بعد از سه روز خون ملت ایران و عراق تازه بجوشش در خواهد آمد و علیه یک دشمن واحد انتقام سختی خواهیم گرفت امروز اگر حاج قاسم و ابوالمهدی به آرزوی خود رسیده‌اند اما جبهه مقاومت را به جایی رسانده‌اند که بتواند نبرد را با نیروهای تازه نفس ادامه دهد.
امروز اگر خبر شهادت مالک اشتر سیدعلی رسید اما بدانیم که این جبهه هزاران مالک دارد و تیغ تدبیر سیدعلی هنوز هست. مبادا محزون شوید، مبادا ناامید شوید، مبادا سست شوید. خون حاج قاسم مایه حیات اسلام خواهد بود کمااینکه خون حمزه سیدالشهدا اسلام را حیات بخشید. خون حاج قاسم و ابوالمهدی عزیز، قلوب ایرانیان و عراقی‌ها و میلیون‌ها عاشق اهل بیت و دلبسته به اسلام را در راه مقاومت محکم خواهد کرد. مبادا مبادا ناامید شوید.
جبهه مقاومت از این بعد، با اقتدار و انگیزه بیشتری علیه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها وارد عمل می‌شود. یقین بدانید آمریکایی‌ها دیگر به آخر خط رسیده‌اند و بهای سنگینی پرداخت خواهند کرد. آمریکایی‌ها من بعد نه در خلیج فارس که در هیچ کجای عالم دیگر امنیت نخواهند داشت ، شهادت سردار همدانی حماسه ها در سوریه داد، شهادت محسن حججی نوید شکست داعش را داد.
شهادت حاج قاسم هم قطعا نابودی آمریکا و اسرائیل را خواهد داد ،دور نیست اون روزی که آهنگران بخواند
حاج قاسم نبودی ببینی
قدس آزاد گشته
خون یارانت
پر ثمر گشته و دعا میکنیم این خونها زمینه ظهور حجت بن الحسن را هرچه زودتر فراهم کند ان شاء الله …اینجانب این ترور وحشیانه را خدمت امام زمان (عج) ، نایب برحقش حضرت امام خامنه ای حفظه الله و مردم شریف بخش بوشکان تبریک و تسلیت عرض میکنم.

روابط عمومی و فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات بخش بوشکان.🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴🏴