بوشکان نیوز: شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بوشکان به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی را منتشر کردند. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسمه تعالی

هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا با تفکرو تعمق و اندیشه یادی از جانفشانی ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام  کنیم که در روزهای دفاع مقدس با بهره گیری از خلوص نیت ، ایمان ، جوانمردی و پایمردی بعنوان پرچمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث صلابت و اقتدار امروز  کشورمان شدند.

درس آموزی از فرهنگ مقاومت و ایثار عاشورا؛ راه گشایی موثر برای نیل به موفقیتها در دفاع مقدس بود و شناخت و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در مناسبات بین نسلی ضرورت فهمی و فعلی جامعه ماست و این دفاع چنان موفق بود که فهم و درک کرامت های انسانی را در عصر جدید آسان ساخت .

مقاومت، عزت را رقم می‌زند و کنار آمدن با دشمن ننگ و ذلت را در پی دارد. امسال در حالی این هفته، گرامی داشته می‌شود که برخی از صحنه‌ی کوره آزمایشات سرافراز بیرون آمدند همچون سردار سرافراز شهید سلیمانی، شهدای مدافع حرم، پزشکان، پرستاران و شهدای مدافع سلامت و برخی سرافکنده و شرمسار همچون سازشکاران با ظلم و تباهی همانند برخی کشورهای عربی.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهیدان والامقام ۸ سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و تبریک چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس، توفیق روزافزون آحاد مردم شریف ایران اسلامی به ویژه مردم شریف شهر بوشکان را در پاسداری و ادامه مسیر پرافتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان و عمل به منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) از خداوندمنان مسئلت می نماییم.