بوشکان نیوز: محمد جواد کهزادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج هجرت طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت. متن این پیام بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و صلوات خدا بر شهیدان بسیج و درود و برکات او بر زنان و مردانی که سنگر آنان را همچنان پاس داشته و میدان را خالی نکرده و ایستاده اند.

بسیج یاد آور حماسه آفرینی سلحشوران و مردان مرد بی ادعا در هشت سال دفاع مقدس و مدافعین سرافراز حرم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در فروپاشی امپریالیسم جهانی و تروریستی تکفیری تا بن دندان مسلح و ناکامی اربابان جنایت پیشه آنان است.
خردمندی و اندیشه حضرت امام خمینی (ره) و عدالت خواهی میلیون‌ها انسان با ایمان، تنها تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بوده است.
واژه ها و تعبیرهای بی نظیر و ملکوتی و اوصافی که امام راحل و حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی در بیانات خود درباره بسیجیان فرموده اند؛ نشان از آن دارد که هیچ نهادی والاتر و عزیز تر از بسیج در نگاه امامین انقلاب نبوده است.

هفته مبارک و فرخنده بسیج، فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان‌های بلند حضرت روح الله و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور حضرت امام خامنه‌ای عزیز است.

هر روز و هر هفته از آن بسیج است و راه نجات نیز حضور جانانه آنان در میدان ها است و باید باور کرد که تنها راه نجات کشور بازگشت به فرهنگ بسیجی و حاکمیت تفکر بسیجی بر همه عرصه ها است؛ چرا که «اگر بر کشوری نوای دل نشین تفکر بسیجی طنین انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان خواران از آن دور خواهد شد و الا هر لحظه باید منتظر حادثه ماند.»

هفته بسیج امسال متفاوت تر از سالهای گذشته شده و چند ماهی است که بسیجیان بااخلاص ایران اسلامی هم پای مدافعان سلامت در تلاشند تا در جنگی سخت، ویروس منحوس کرونا را شکست دهند و در این جنگ به جای لباس رزم لباس سلامت بر تن کرده اند و قاطعانه با لبیک به فرامین رهبری در تمامی عرصه ها به خصوص در صحنه های اخیر، رزمایش های کمک مومنانه و مبارزه با ویروس کرونا، کوتاهی نکرده و نخواهند کرد.
اینجانب هفته بسیج را بر همه دلاور مردان بسیجی ایام دفاع مقدس و دیگر بسیجیانی که در سنگرهای گوناگون نظام در جهت توسعه و آبادانی و حفظ و حراست آن کوشش می‌کنند و همچنین بسیجیان عزیز بخش بوشکان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

محمدجواد کهزادی خادم بسیجیان عزیز بخش بوشکان