سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۵۹ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

وی با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۶۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۳ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام‌شده است، بیان کرد: متأسفانه امروز چهار مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا، یک آقای ۶۸ ساله با بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا و یک آقای ۳۸ ساله بدون بیماری زمینه‌ای و دیک خانم ۶۸ ساله بدون بیماری زمینه‌ای و یک خانم ۷۲ ساله با بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا در استان بوشهر به ثبت رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۸۳ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۵۳ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.

وی تصریح کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۳۰۴ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون جمع کل فوتی‌های ثبت‌شده در استان بوشهر ناشی از بیماری کرونا ۹۵۴ نفر بوده که از این تعداد ۹۳۲ فوتی قطعی و ۲۲ مورد فوتی‌های مشکوک به کرونا بوده‌اند.