به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، نوشاد نوشادی ظهر جمعه در جمع خبرنگاران در بوشهر با تبریک آغاز ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از جمله برکات این ماه که برگرفته از سیره والای مولای متقیان حضرت علی (ع) است، کمک و یاری رساندن به فقرا و نیازمندان جامعه است.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور خاطرنشان کرد: در همین راستا با همت والای هیئت‌های مذهبی پویش سراسری محله همدل را با هدف تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به مرحله اجرا گذاشته‌ایم.

وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در ارتباط با لزوم کمک‌های مومنانه و مساعدت و یاری به آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا بیان کرد: لازم است تا خیران نیک اندیش و متمکنین در کنار هیئت‌های مذهبی به یاری هموطنان نیازمند خود بشتابند.

نوشادی تاکید کرد: وضعیت سخت اقتصادی، شیوع ویروس کرونا و نبود کار و اشتغال باعث شده تا سفره بسیاری از مردم کوچک و خالی شود و بسیاری از خانواده‌ها در تنگنا و وضعیت بد اقتصادی قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: از خیرین و کسانی که توان مالی دارند توقع می‌رود به کمک هیئت‌های مذهبی، کمیته امداد، بهزیستی و دیگر نهادهای امدادی بشتابند تا ذره‌ای از دردها و مشکلات مردم نیازمند کاهش یابد.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور از دولت و مجلس نیز درخواست کرد به فکر معیشت مردم باشند و بسته‌های غذایی و حمایتی را برای سفره‌های افطاری نیازمندان در ماه رمضان در نظر بگیرند.