به گزارش بوشکان نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدرضا طاهری عصر یکشنبه در بازدید از منطقه زلزله زده روستای شول اظهار داشت: برخی جلوه‌های اسفناک فقر، حتی پیش از زلزله امروز در این روستا، روح انسان را می‌آزارد.

وی با تقدیر از تلاش‌های نیروهای جهادی در کمک به اهالی روستا اضافه کرد: مجاهدت گروه‌های جهادی و مدیران فعال کمیته امداد استان، بازسازی سریع آسیب‌های زلزله گناوه را ممکن می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در بازدید از منزل یکی از آسیب دیدگان ناشی از این زمین لرزه که دچار خسارت جدی شده بود، تاکید کرد: باید زودتر از اینها به امثال مشهدی قربان رسیدگی می‌شد.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های امیدآفرین و آرامش بخش حجت الاسلام ملک زاده، روحانی مستقر اداره کل تبلیغات اسلامی استان در این روستا اضافه کرد: امیدوارم این زلزله، نقطه پایانی بر رنج و محرومیت مردم مظلوم این روستا باشد.

وی در پایان تأکید کرد: با عزم جدی روحانی این روستا و سازماندهی گروه‌های جهادی، خانه مشهدی قربان های روستای شول را به زودی خواهیم ساخت.

صبح یکشنبه، زمین‌لرزه ۵.۹ ریشتری در عمق ۱۰ کیلومتری از سطح زمین در حوالی بندر گناوه در مرز استان‌های بوشهر و فارس رخ داد.